1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazd (4 głosów, średnia ocena: 5,00 na 5)
Loading...

Wawel Truck odwiedzi Szczawnicę 26-27 kwietnia 2019 r.

Już 26-27 kwietnia 2019 r. w Szczawnicy,

pod Koleją Linową Palenica, przy ul. Głównej 7, przyjedzie WAWEL TRUCK, gdzie na wszystkich gości, turystów będzie czekać moc słodyczy, zabaw, gier, interaktywnych aplikacji i dużo więcej! 

Jest to pierwsza taka interaktywna ciężarówka, która jeździ po całej Polsce, oczywiście od marki Wawel. Wyjątkowa atrakcja przyciągnie fanów już w najbliższy weekend po Świętach Wielkanocnych. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego!

Marka Wawel zaprasza do Szczawnicy w najbliższy piątek w godzinach 12-20  i w sobotę w godzinach 10-18.

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Szczawnicy

Wawel Truck to przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji. Trzeba przyjść i sprawdzić na własnej skórze, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką Wawel Truck!

Słodki Wawel Truck  – Tu każdy czuje się dobrze

Będzie to niesamowita przygoda, szczególnie dla najmłodszych. Ciężarówka Wawel truck oferuje wiele atrakcji. Towarzyszami podróży są zabawne Michałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy może poznać tajniki produkcji czekolady, spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.

Marka Wawel za pośrednictwem serwisu Pieniny Na Weekend zaprasza na to niesamowite wydarzenie do Szczawnicy w Pieninach.

TOP