Restauracje w Pieninach


W poniższym artykule zamieściłem i będę zamieszczać restauracje w Pieninach. Jest to swego rodzaju ranking restauracji w Pieninach.
Gdzie zjeść? gdzie można dobrze zjeść w Pieninach? Jaką restaurację wybrać w Pieninach? jakie są polecane restauracje w Pieninach? Na te i na wiele innych pytań trzeba poszukać odpowiedzi.
Na poniższej mapie zaprezentowałem większość restauracji w Pieninach. Na mapie są zaznaczone restauracje w górach jak i u podnóża Trzech Koron. Region posiada bogata bazę gastronomiczną, bazę restauracji, knajp, barów, czyli wszędzie tam gdzie można zjeść.

Opinie o restauracjach w Pieninach

Czego szukamy w pierwszej kolejności? Sprawa jest oczywista szukamy opinii o restauracjach. Po kliknięciu na mapie na daną restaurację, pojawi się na ekranie nazwa lokalu, adres oraz opinia, wyrażona w gwiazdkach od 1 do 5. Dodatkowo można przeczytać każdą opinię napisaną przez osoby, które jadły w tym miejscu. Jest to nasz obowiązek, żeby po zjedzeniu pysznego posiłku zamieścić pozytywna opinię o restauracji. Również jeśli nie byliśmy zadowoleni z jedzenia. Każda opinia jest ważna, zarówno dla kolejnych osób, które szukają miejsca żeby zjeść oaz dla właściciela restauracji, żeby wiedział nad czym musi popracować, żeby było perfekcyjnie i żeby klienci wracali do restauracji.

Ranking restauracji w Pieninach

  1. Najwyższa ocena wg użytkowników należy do restauracji Schroniska Trzy Korony. Osobiście polecam pierogi ruskie.

Zapraszamy do artykułu pt.: Kuchnia Góralska odkryj smak Pienin.

TOP